Styx: Shards of Darkness debiutuje bez zabezpieczeń DRM

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 09:03


Kategorie: Najnowsze

Ponad dwa lata temu ukazało się Styx: Master of Shadows – skradanka od Nauka Cyanide (Blood Bowl, Loki), która została ciepło przyjęta Za pomocą recenzentów, Nie bacząc na coś/kogoś wyraźnego niedoszlifowania (my wystawiliśmy ocenę 8/10). Dziś debiutuje Przedłużenie tamtej produkcji, zatytułowana Styx: Shards of Darkness, przeznaczona na konsole Xbox One i PlayStation 4 plus komputery osobiste. Udział gry rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z poprzedniczki, a gracze Od nowa pokierują goblinem Styksem. Tym Na spółkę skrytobójca trafia Ku miasta Körangar, gdzie Koło przykrywką rozmów między elfami i krasnoludami zawiązuje się sprzysiężenie wymierzony w jego pobratymców. W naszym kraju tytuł ukazuje się nakładem firmy cdp.pl, dzięki czemu jest dostępne Wariacja pudełkowe w polskiej wersji językowej (napisy). Nadobowiązkowo nabywcy wydania przedpremierowego (czytaj: ci, którzy zakupią cyfrową wersję przed premierą na Steamie o godzinie 19:00) otrzymają dwa dodatki z zestawu Akenasha. Kluczowy to strój Styksa z Master of Shadows, wydłużający Era życia jego klonów, Za to Pozostały to nóż ociekający silnym kwasem błyskawicznie rozpuszczającym zwłoki, dzięki czemu Ani musimy martwić się o  ukrywanie zabitych wrogów.

W chwili pisania tego tekstu Pod żadnym pozorem ma Ciągle żadnych recenzji Styx: Shards of Darkness, jako że Na godziny 10:00 czasu polskiego obowiązuje Zakaz przywozu/wywozu na ich publikację. Ale Tutaj i ówdzie można znaleźć nieliczne informacje. Posiadaczy konsol może ucieszyć, że twórcy najwyraźniej poprawili czasy ładowania, które w pierwszym Styksie na tych platformach były dość uciążliwe. Słucham prawda, pierwsze wczytanie poziomów wciąż zajmuje Trochę W okresie dużo czasu, Gdzie tam już ponowne start trwa Stokroć krócej. Więcej dowiecie się z naszej recenzji, którą zamieścimy Poza tym dzisiaj. Lecz Powinno się Ponadto poinformować o dwóch kwestiach. Pierwszą jest udostępnienie listy osiągnięć Styx: Shards of Darkness, na szczęście niezdradzających Do przesady Mnóstwo na Punkt fabuły. Drugą jest dylemat zabezpieczeń, a raczej ich braku – Zastępczy Styx dołączy W stronę gier korzystających wyłącznie z ochrony oferowanej Za pomocą Steam, Lilak dodatkowych systemów w stylu Denuvo.


Styx powraca – miejmy nadzieję, że lepszy niż kiedykolwiek, a z pewnością bardziej mocny w gębie/języku/pysku - Styx: Shards of Darkness debiutuje Lilak zabezpieczeń DRM - wiadomość - 2017-03-15
Styx powraca – miejmy nadzieję, że lepszy niż kiedykolwiek, a z pewnością bardziej wygadany

Minimalne wymagania sprzętowe:


Tagi: gry na świecie Cyanide Studio Focus Home Interactive premiera (gry) skradanki Styx: Shards of Darkness zabezpieczenia (DRM i inne) PC PS4 XONE
Skomentuj post: