Styx: Shards of Darkness debiutuje bez zabezpieczeń DRM

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 09:03


Kategorie: Najnowsze

Ponad dwa lata temu ukazało się Styx: Master of Shadows – skradanka od Nauka Cyanide (Blood Bowl, Loki), która została ciepło przyjęta Via recenzentów, Pomimo wyraźnego niedoszlifowania (my wystawiliśmy ocenę 8/10). Dziś debiutuje Wznowienie tamtej produkcji, zatytułowana Styx: Shards of Darkness, przeznaczona na konsole Xbox One i PlayStation 4 jak również komputery osobiste. Operacja gry rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z poprzedniczki, a gracze Na powrót pokierują goblinem Styksem. Tym Równocześnie skrytobójca trafia W kierunku miasta Körangar, gdzie Koło przykrywką rozmów między elfami i krasnoludami zawiązuje się sprzysiężenie wymierzony w jego pobratymców. W naszym kraju tytuł ukazuje się nakładem firmy cdp.pl, dzięki czemu jest dostępne Wersja pudełkowe w polskiej wersji językowej (napisy). Komplementarnie nabywcy wydania przedpremierowego (czytaj: ci, którzy zakupią cyfrową wersję przed premierą na Steamie o godzinie 19:00) otrzymają dwa dodatki z zestawu Akenasha. Nowy to strój Styksa z Master of Shadows, wydłużający Czasy życia jego klonów, Aczkolwiek Inny to nóż ociekający silnym kwasem błyskawicznie rozpuszczającym zwłoki, dzięki czemu Niech Bóg broni musimy martwić się o  ukrywanie zabitych wrogów.

W chwili pisania tego tekstu Gdzie tam ma Ponadto żadnych recenzji Styx: Shards of Darkness, jako że Na godziny 10:00 czasu polskiego obowiązuje Izolacja na ich publikację. Jednakże Tutaj i ówdzie można znaleźć nieliczne informacje. Posiadaczy konsol może ucieszyć, że twórcy najwyraźniej poprawili czasy ładowania, które w pierwszym Styksie na tych platformach były dość uciążliwe. Cóż prawda, pierwsze wczytanie poziomów wciąż zajmuje Odrobinę W trakcie dużo czasu, Aliści już ponowne start trwa Nader krócej. Więcej dowiecie się z naszej recenzji, którą zamieścimy Ciągle dzisiaj. Wszakże Trzeba Nadal poinformować o dwóch kwestiach. Pierwszą jest udostępnienie listy osiągnięć Styx: Shards of Darkness, na szczęście niezdradzających Nazbyt Multum na Punkt fabuły. Drugą jest Rola zabezpieczeń, a raczej ich braku – Dalszy Styx dołączy W kierunku gier korzystających wyłącznie z ochrony oferowanej Za przyczyną Steam, Lilak dodatkowych systemów w stylu Denuvo.


Styx powraca – miejmy nadzieję, że lepszy niż kiedykolwiek, a z pewnością bardziej rezolutny - Styx: Shards of Darkness debiutuje Lilak zabezpieczeń DRM - wiadomość - 2017-03-15
Styx powraca – miejmy nadzieję, że lepszy niż kiedykolwiek, a z pewnością bardziej wygadany

Minimalne wymagania sprzętowe:


Tagi: gry na świecie Cyanide Studio Focus Home Interactive premiera (gry) skradanki Styx: Shards of Darkness zabezpieczenia (DRM i inne) PC PS4 XONE
Skomentuj post: