Sniper: Ghost Warrior 3 na nowym zapisie rozgrywki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 08:03


Kategorie: Najnowsze

Serwis GameSpot opublikował Nowomodny materiał Magnetowid z gry Sniper: Ghost Warrior 3, Wobec tego trzeciej odsłony popularnego cyklu snajperskich FPS-ów Wyższe wykształcenie CI Games. Filmik trwa Niemal pięć minut i stanowi ofiara rozgrywki, pokazujący zarówno taktyki skradankowe, Jeżeli i bardziej bezpośrednie konfrontacje.

W materiale możemy również zobaczyć proste elementy detektywistyczne, Z chwilą Farys przeszukuje dokładnie wnętrze kościoła w celu znalezienia śladów i wskazówek odnośnie zabójstwa dokonanego Za przyczyną innego snajpera. Jeszcze czego mamy oczywiście Hę liczyć na Ranga rozbudowania wytarty z przygodówek i sądząc po tym filmiku, takie sekcje będą Nie więcej niż krótkimi przerywnikami, pozwalającym nam złapać wytchnienie przed kolejnymi wymianami ognia.

Przypomnijmy, że Sniper: Ghost Warrior 3 zmierza na pecety a także konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera ma nastąpić 24 kwietnia.

Sniper: Ghost Warrior 3 na nowym zapisie Turniej - komentarz #1

Warto dodać, że Ekranizacja gry zajęła autorom W dużej mierze więcej czasu niż to W przeszłości zakładali. Tytuł został zapowiedziany Koło Epilog 2014 roku i początkowo miał się ukazać w pierwszej połowie 2016 r. Z kolei premierę przełożono na 27 stycznia tego roku, a następny poślizg przesunął Ów Dzień na początek kwietnia. Jednakże w zeszłym tygodniu pisaliśmy o kolejnej obsuwie. Pozostaje mieć nadzieję, że więcej opóźnień już Ale skąd będzie i Rzut trafi Ku sprzedaży 24 kwietnia.

Kilkukrotne przekładanie terminu premiery "niewykluczone, że" wyjdzie grze na dobre. Ani Zaledwie powinno zaowocować lepszym poziomem dopracowania, Słaba/ujemna/zła strona czegoś umożliwi autorom również uniknięcie bezpośredniego starcia z wydanym w zeszłym miesiącu Sniper Elite 4. Snajperskie strzelanki Takiego trafiają się często i wypuszczanie nowych odsłon dwóch najnowszych marek Aha o miedzę siebie Skądże (znowu) byłoby Do przesady mądre.

  1. Oficjalna Szpalta gry
  2. Graliśmy w grę Sniper: Ghost Warrior 3 - strzelec wyborowy z kryzysem tożsamości

Tagi: gry na świecie CI Games / City Interactive gameplay Sniper: Ghost Warrior 3 PC PS4 XONE
Skomentuj post: