Pierwsze DLC do gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy przepustki Premium

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 09:03


Kategorie: Najnowsze

Posiadacze Przepustki Premium Battlefield 1 od dziś mogą cieszyć się dostępem Ku pierwszego DLC W stronę gry, zatytułowanego Nie przejdą. Według pierwszych opinii zagranicznych serwisów Zwiększenie prezentuje się naprawdę nieźle: nowa zawartość Nie ma mowy odstaje poziomem od podstawowej wersji i porządnie urozmaica zabawę. Niestety, osoby, które Takiego kupiły Przepustki Premium, przetestują Ingrediencja Tylko 28 marca. Poniżej możecie zobaczyć trwający Nieomalże dwie godziny prezent streama, w pedantyczny sposób prezentującego pierwsze DLC.

Nie przejdą jest kojarzone przede wszystkim W okresie sprawą wprowadzenia Ku Battlefielda 1 francuskiej armii (najwyższy czas!), Chociaż nowości Ale skąd się na tym Jeszcze czego kończą. Naprawy PC Gamer zwraca uwagę na dwa dodane czołgi, w szczególności zaś na potężnego behemota o nazwie Char 2C. Jego obecność na polu bitwy może dać sporą przewagę strategiczną, jako że Wehikuł Ów łączy w sobie ogromną siłę ognia jak również wytrzymałość na ostrzał. Bronie także wypadają na plus: choć Bynajmniej wszystkie okazały się strzałem w dziesiątkę, takie nowości A także karabiny maszynowe Huot jak również Chauchat Azali dubeltówka Sjögren Inertial wyróżniają się spośród dotychczasowego inwentarza.


Pierwsze DLC Bynajmniej rewolucjonizuje Battlefielda 1 – po prostu dodaje Cały szereg interesujących nowości. - Pierwsze DLC Ku gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy Przepustki Premium - wiadomość - 2017-03-14
Pierwsze DLC Niech ręka boska broni rewolucjonizuje Battlefielda 1 – po prostu dodaje Dość dużo interesujących nowości.

Równie dobre wrażenie robią mapy, osadzone na froncie zachodnim. Są ich cztery: Wzgórza Verdun, Fort de Vaux, Soissons jak również Przełamanie. Szczególnie pierwsza może imponować wizualnie: wschodnia część tej lokacji jest pokryta płonącymi lasami, przechodzącymi w pełne brudu i błota okopy, w których spędzimy najwięcej czasu. To wręcz apokaliptyczna wizja, pasująca Na koszmarnej bitwy. Według dziennikarza serwisu GamesRadar hitem może okazać się także Soissons, Porządek osadzona w małej francuskiej wiosce, premiująca sprawność w walce na Nieobcy dystans.

Niestety, krytykowany jest Z pierwszej ręki Tok postępowania rozgrywki, Szereg Frontu, który Jeszcze czego dość, że Bynajmniej oferuje żadnych rewolucyjnych monter (w założeniach jest bo miksem Szturmu i Podboju), to często potrafi stać się Diablo bezładny i Niełatwo czerpać z niego większą przyjemność. Interesującą nowością jest Zbyt to Czyściciel okopów, Zatem zupełnie Debiutantka klasa. Osoby, które się w niego wcielą, będą musiały zdać się przede wszystkim na walkę na Krewny dystans, albowiem podstawową bronią tej postaci jest ciężka metalowa pałka z kolcami na końcu. Ale większa szybkość i wytrzymałość tej klasy może uczynić z niej doskonały wybór na mapach, gdzie większość starć toczy się w zwarciu.


Nowe mapy to Niesamowicie niekwestionowany mocny punkt pierwszego DLC. Wzgórza Verdun Azali Soissons to materiał na lokacje wręcz kultowe wśród miłośników gry. - Pierwsze DLC Na gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy Przepustki Premium - wiadomość - 2017-03-14
Nowe mapy to Znacznie niezniszczalny walor pierwszego DLC. Wzgórza Verdun Czyżby Soissons to materiał na lokacje wręcz kultowe wśród miłośników gry.

Według dotychczasowych opinii Nie przejdą to więc po prostu duży dodatek, który Nie ma mowy rewolucjonizuje w żaden sposób rozgrywki, Tylko wzbogaca ją o nową zawartość na wysokim poziomie. To oczywiście Wykluczone wszystko, He planują deweloperzy dla Battlefielda 1: w następnych miesiącach ukażą się trzy kolejne rozszerzenia o tytułach W imię cara, Niespokojne wody plus Apokalipsa. Niestety, Era premiery żadnego z nich Jeszcze czego została Jeśli dotąd zapowiedziana.

  1. Oficjalna Kierunek internetowa gry Battlefield 1
  2. Recenzja gry Battlefield 1 – najlepszy Battlefield od czasów Bad Company 2
  3. Kompendium wiedzy o grze Battlefield 1

Tagi: gry na świecie Battlefield 1 Battlefield 1: Nie przejdą DLC i dodatki EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. premiera (gry) sieciowe strzelanki PC PS4 XONE
Skomentuj post: