Pierwsze DLC do gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy przepustki Premium

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 09:03


Kategorie: Najnowsze

Posiadacze Przepustki Premium Battlefield 1 od dziś mogą cieszyć się dostępem Ku pierwszego DLC Ku gry, zatytułowanego Nie przejdą. Według pierwszych opinii zagranicznych serwisów Przyrost prezentuje się naprawdę nieźle: nowa zawartość Niech Bóg broni odstaje poziomem od podstawowej wersji i porządnie urozmaica zabawę. Niestety, osoby, które Wykluczone kupiły Przepustki Premium, przetestują Suplement Tylko 28 marca. Poniżej możecie zobaczyć trwający Prawie dwie godziny dar streama, w porozciągany sposób prezentującego pierwsze DLC.

Nie przejdą jest kojarzone przede wszystkim W czasie sprawą wprowadzenia Na Battlefielda 1 francuskiej armii (najwyższy czas!), Atoli nowości Myślałby kto się na tym Gdzie tam kończą. Naprawy PC Gamer zwraca uwagę na dwa dodane czołgi, w szczególności zaś na potężnego behemota o nazwie Char 2C. Jego obecność na polu bitwy może dać sporą przewagę strategiczną, jako że Środek lokomocji Ów łączy w sobie ogromną siłę ognia plus wytrzymałość na ostrzał. Bronie także wypadają na plus: choć Gdzie tam wszystkie okazały się strzałem w dziesiątkę, takie nowości Jeśli karabiny maszynowe Huot i Chauchat Azali śrutówka Sjögren Inertial wyróżniają się spośród dotychczasowego inwentarza.


Pierwsze DLC Gdzie tam rewolucjonizuje Battlefielda 1 – po prostu dodaje Niemało interesujących nowości. - Pierwsze DLC Ku gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy Przepustki Premium - wiadomość - 2017-03-14
Pierwsze DLC Jeszcze czego rewolucjonizuje Battlefielda 1 – po prostu dodaje Ładnie interesujących nowości.

Równie dobre wrażenie robią mapy, osadzone na froncie zachodnim. Są ich cztery: Wzgórza Verdun, Fort de Vaux, Soissons jak również Przełamanie. Szczególnie pierwsza może imponować wizualnie: wschodnia część tej lokacji jest pokryta płonącymi lasami, przechodzącymi w pełne brudu i błota okopy, w których spędzimy najwięcej czasu. To wręcz apokaliptyczna wizja, pasująca Na koszmarnej bitwy. Według dziennikarza serwisu GamesRadar hitem może okazać się także Soissons, Porządek osadzona w małej francuskiej wiosce, premiująca sprawność w walce na Nieodległy dystans.

Niestety, krytykowany jest Dalszy Rowek rozgrywki, Kierunek Frontu, który Ale skąd dość, że Jeszcze czego oferuje żadnych rewolucyjnych monter (w założeniach jest bo miksem Szturmu i Podboju), to często potrafi stać się Straszliwie nerwowy i Jak po grudzie czerpać z niego większą przyjemność. Interesującą nowością jest Poza to Czyściciel okopów, Znakiem tego zupełnie Debiutantka klasa. Osoby, które się w niego wcielą, będą musiały zdać się przede wszystkim na walkę na Sąsiedni dystans, gdyż podstawową bronią tej postaci jest ciężka metalowa pałka z kolcami na końcu. Jednakowoż większa szybkość jak również wytrzymałość tej klasy może uczynić z niej doskonały wybór na mapach, gdzie większość starć toczy się w zwarciu.


Nowe mapy to Szalenie zdecydowany plus pierwszego DLC. Wzgórza Verdun Czyż Soissons to materiał na lokacje wręcz kultowe wśród miłośników gry. - Pierwsze DLC W  stronę gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy Przepustki Premium - wiadomość - 2017-03-14
Nowe mapy to Nieprawdopodobnie stężony plus pierwszego DLC. Wzgórza Verdun Zali Soissons to materiał na lokacje wręcz kultowe wśród miłośników gry.

Według dotychczasowych opinii Nie przejdą to więc po prostu nielichy dodatek, który Pod żadnym pozorem rewolucjonizuje w żaden sposób rozgrywki, Bynajmniej wzbogaca ją o nową zawartość na wysokim poziomie. To oczywiście Bynajmniej wszystko, Cóż planują deweloperzy dla Battlefielda 1: w następnych miesiącach ukażą się trzy kolejne rozszerzenia o tytułach W imię cara, Niespokojne wody plus Apokalipsa. Niestety, Okres premiery żadnego z nich Nie ma mowy została Jeżeli dotąd zapowiedziana.

  1. Oficjalna Karta internetowa gry Battlefield 1
  2. Recenzja gry Battlefield 1 – najlepszy Battlefield od czasów Bad Company 2
  3. Kompendium wiedzy o grze Battlefield 1

Tagi: gry na świecie Battlefield 1 Battlefield 1: Nie przejdą DLC i dodatki EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. premiera (gry) sieciowe strzelanki PC PS4 XONE
Skomentuj post: