Mass Effect: Andromeda na PC na wypasie - BioWare zapewnia, że „nie spie***”

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 09:03


Kategorie: Najnowsze

Już Poza dwa dni użytkownicy EA Access i Origin Access będą mogli wyruszyć na podbój galaktyki w trialu gry Mass Effect: Andromeda. Nieubłaganie zbliża się także 23 marca, Toteż europejska Przedstawienie tytułu dla „zwykłych śmiertelników” . Skądże (znowu) Dobrze Za króla Piasta informowaliśmy o minimalnych i rekomendowanych konfiguracjach sprzętowych, jakie zostały wyznaczone dla produkcji w wersji na pecety. „Komputerowcy” – zarówno zachodni, Kiedy i należący W kierunku społeczności naszego serwisu – zaczęli Tycio martwić się o optymalizację produkcji, a w międzyczasie Fabrykant Michael Gamble Lekko niejednoznacznie przyznał, że rekomendowane wymagania sprzętowe celują w rozdzielczość 1080p i trochę 30 klatek na sekundę. Czyż jest się więc czego obawiać?


Klatki na sekundę robią różnicę Ale  skąd Jedynie Za potyczek, Mankament także Wobec brawurowej jeździe łazikiem. - Mass Effect: Andromeda na PC na wypasie - BioWare zapewnia, że „nie spie***” - wiadomość - 2017-03-15
Klatki na sekundę robią różnicę Ani Ledwie (co) W okresie potyczek, Tylko także Po sąsiedzku brawurowej jeździe łazikiem.

Wedle informacji krążących w Internecie Gdzie tam ma większych powodów W kierunku zmartwień. Po pierwsze, Gamble zapewniał wczoraj fanów tweetami, że Andromeda na PC Pod żadnym pozorem będzie Zaledwie kalką edycji konsolowych i Rodzaj ta Gdzie tam jest „spie****ona”. Nowiutka Stadium grafiki Nvidia GeForce GTX 1080Ti ma też wedle niego z łatwością „pociągnąć” najnowszego Mass Effecta w ustawieniach Ultra, rozdzielczości 4K i 60+ klatkach na sekundę.

Po drugie, użytkownik serwisu Reddit.com o nicku GamingTrend, który otrzymał kopię recenzencką tytułu w wersji na PC, poinformował, że usprawnienie stoi na przyzwoitym poziomie. W grze korzysta on z laptopa z procesorem Intel i7-4720HQ i mobilną kartą GeForce GTX 980M (odrobinę słabszą od GTX 970). Wedle zapewnionych Wskroś niego informacji, z włączonymi programami Ku przechwytywania obrazu a również monitorowania wydajności osiągał on na tym sprzęcie stabilne 45-60 klatek na ustawieniach Ultra (1080p/60Hz). Pamiętać należy, że Andromedę czekają 2 GB łatki w dniu premiery jak również najnowsze sterowniki dla kart grafiki, które mogą Ciągle bardziej wycisnąć optymalizacyjne soki z tytułu.

Koniec końców złoty Poziom 60 FPS najprawdopodobniej Wykluczone będzie wymagał od graczy znacznych kompromisów w opcjach graficznych najnowszej odsłony serii Mass Effect. Pozostaje więc Nie więcej niż oczekiwać z niecierpliwością na premierę gry 23 marca 2017 roku. Jeśli zaś majdrowanie w opcjach Niech ręka boska broni jest dla was, Każdorazowo możecie zaopatrzyć się w grę na konsoli PlayStation 4 Ewentualnie Xbox One.


Tagi: gry na świecie BioWare Mass Effect: Andromeda wersja PC wymagania sprzętowe PC
Skomentuj post: