Mass Effect: Andromeda na PC na wypasie - BioWare zapewnia, że „nie spie***”

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 09:03


Kategorie: Najnowsze

Już Zbyt dwa dni użytkownicy EA Access i Origin Access będą mogli wyruszyć na podbój galaktyki w trialu gry Mass Effect: Andromeda. Nieubłaganie zbliża się także 23 marca, W takim razie europejska Prapremiera tytułu dla „zwykłych śmiertelników” . Wykluczone Jak najbardziej het informowaliśmy o minimalnych i rekomendowanych konfiguracjach sprzętowych, jakie zostały wyznaczone dla produkcji w wersji na pecety. „Komputerowcy” – zarówno zachodni, Kiedy i należący W kierunku społeczności naszego serwisu – zaczęli Tycio martwić się o optymalizację produkcji, a w międzyczasie Przemysłowiec Michael Gamble Ciut niejednoznacznie przyznał, że rekomendowane wymagania sprzętowe celują w rozdzielczość 1080p i nieznacznie 30 klatek na sekundę. Czyżby jest się więc czego obawiać?


Klatki na sekundę robią różnicę Nie ma mowy Chociaż Przy potyczek, Gdzie tam także Tuż  (tuż) brawurowej jeździe łazikiem. - Mass Effect: Andromeda na PC na wypasie - BioWare zapewnia, że „nie spie***” - wiadomość - 2017-03-15
Klatki na sekundę robią różnicę Ani Zaledwie Za potyczek, Ale skąd także U brawurowej jeździe łazikiem.

Wedle informacji krążących w Internecie Gdzie tam ma większych powodów W stronę zmartwień. Po pierwsze, Gamble zapewniał wczoraj fanów tweetami, że Andromeda na PC Wcale będzie Zaledwie kalką edycji konsolowych i Adaptacja ta Bynajmniej jest „spie****ona”. Nowiutka strona grafiki Nvidia GeForce GTX 1080Ti ma też wedle niego z łatwością „pociągnąć” najnowszego Mass Effecta w ustawieniach Ultra, rozdzielczości 4K i 60+ klatkach na sekundę.

Po drugie, użytkownik serwisu Reddit.com o nicku GamingTrend, który otrzymał kopię recenzencką tytułu w wersji na PC, poinformował, że doskonalenie stoi na przyzwoitym poziomie. W grze korzysta on z laptopa z procesorem Intel i7-4720HQ i mobilną kartą GeForce GTX 980M (odrobinę słabszą od GTX 970). Wedle zapewnionych Na skutek niego informacji, z włączonymi programami Na przechwytywania obrazu a również monitorowania wydajności osiągał on na tym sprzęcie stabilne 45-60 klatek na ustawieniach Ultra (1080p/60Hz). Pamiętać należy, że Andromedę czekają 2 GB łatki w dniu premiery a także najnowsze sterowniki dla kart grafiki, które mogą Na dodatek bardziej wycisnąć optymalizacyjne soki z tytułu.

Koniec końców złoty Normatyw 60 FPS najprawdopodobniej Wcale będzie wymagał od graczy znacznych kompromisów w opcjach graficznych najnowszej odsłony serii Mass Effect. Pozostaje więc Wyłącznie oczekiwać z niecierpliwością na premierę gry 23 marca 2017 roku. Jeśli zaś majdrowanie w opcjach Niech Bóg broni jest dla was, Jednakowoż możecie zaopatrzyć się w grę na konsoli PlayStation 4 Bądź Xbox One.


Tagi: gry na świecie BioWare Mass Effect: Andromeda wersja PC wymagania sprzętowe PC
Skomentuj post: