Halo Wars 2 - udostępniono pecetowe demo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.03.2017, 09:03


Kategorie: Newsy

Gra dostała dobre recenzje, Nie Za każdym razem Opłaci się samemu sprawdzić demo przed ewentualnym zakupem. - Świetlista  obwódka Wars 2 - udostępniono pecetowe demo - wiadomość - 2017-03-15
Gra dostała dobre recenzje, Atoli Niemniej jednak Należy samemu sprawdzić demo przed ewentualnym zakupem.

W zeszłym miesiącu Ku dystrybucji trafiła Interpretacja Halo Wars 2, Wobec tego Projekt czasu rzeczywistego opracowana Poprzez Nauka Creative Assembly i 343 Industries. Jeśli Na tej pory Bynajmniej możecie się zdecydować, Czyż Należałoby kupić Ów tytuł, to w podjęciu decyzji pomóc powinna udostępniona właśnie Podtyp demonstracyjna wydania pecetowego gry.

  1. Halo Wars 2 - pobierz demo

Demo możecie pobrać z usługi Windows Store i Prawie jednakowo Odkąd pełna wersja, wymaga ono posiadania systemu Windows 10. Autorzy umożliwili wypróbowanie pierwszej misji z kampanii tudzież przetestowanie trybu Blitz Firefight, który wzbogaca RTS-owe mechanizmy elementami z karcianek.

Zespół Creative Assembly rozgłośny jest głównie z serii Total War, więc ma ogromne doświadczenie w tworzeniu gier strategicznych na PC. Nie bacząc na coś/kogoś to część fanów RTS-ów niepokoi fakt, że Halo Wars 2 zostało opracowane przede wszystkim z myślą o Xboksie One i zabawie na padzie. W rzeczywistości autorom całkiem dobrze udało się zaadaptować konsolowe rozwiązania W stronę pecetowej specyfiki i demo pozwala przekonać się o tym osobiście.

Przypomnijmy, że Halo Wars 2 zadebiutowało 17 lutego tego roku, w wersjach na pecety i konsolę Xbox One. Przedsięwzięcie należy Na programu Xbox Play Anywhere, Cóż oznacza, że wystarczy kupić grę raz, Ażeby otrzymać dostęp W kierunku niej na obu platformach sprzętowych.

Halo Wars 2 zostało ciepło przyjęte. Nasz Żurnalista wystawił grze notę 8.0 i cienko ocenił fabułę, kampanię jak również mechanizmy rozgrywki. Tym samym studiu Creative Assembly udało się uniknąć powtórzenia katastrofy, jaką było wydane w 2009 roku Stormrise. Było to pierwsze podejście zespołu Na tworzenia RTS-a równolegle na pecety a także konsole. Próba ta zakończyła się dotkliwą porażką i Idea Takiego sprawdzał się Jasne na żadnej z platform.

  1. Oficjalna Łam gry
  2. Recenzja gry Pierścień Wars 2 – solidna możliwość dla StarCrafta

Tagi: gry na świecie 343 Industries Creative Assembly Halo Wars 2 RTS wersje demo / trial PC
Skomentuj post: